VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Eugenia Nisip

Coordonator vânzări

Telefon: +40 729 097 032

Email: Eugenia.nisip@bmw-mhs.ro

Georgiana Pitic

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 724 856 723

Email: Georgiana.pitic@bmw-mhs.ro

Bogdan Faluta

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 724 504 398

Email: Bogdan.faluta@bmw-mhs.ro

Oana Cojocaru

Key Account Manager Corporate Sales

Telefon: +40 721 102 302

Email: oana.cojocaru@bmw-mhs.ro

Razvan Jalaveanu

Reprezentant vânzări corporate

Telefon: +40 744 622 499

Email: razvan.jalaveanu@bmw-mhs.ro

Lucian Iordache

Reprezentant vânzări auto rulate

Telefon: +40 725 352 481

Email: Lucian.iordache@bmw-mhs.ro

Iuliana Grigore

Welcome desk

Telefon: +40 372 112 500

Email: office@bmw-mhs.ro

Dipl. Ing. Cătălin Stemate

After Sales Manager

Telefon: +40 728 98 95 75

Email: catalin.stemate@bmw-mhs.ro

Grigore Valentin

Consultant service

Telefon: +40 756 015 351

Email: valentin.grigore@bmw-mhs.ro

Marius Ciuverca

Consultant service

Telefon: +40 741 056 995

Email: marius.ciuverca@bmw-mhs.ro

Marian Nicula

Resposabil piese şi accesorii

Telefon: +40 728 319 392

Email: marian.nicula@bmw-mhs.ro