VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Mihai Solomon

Mobile Sales Advisor

Telefon: +40 740 117 506

Email: Mihai.Solomon@automobilebavaria.ro

Lucian Iordache

Coordonator vânzări auto rulate

Telefon: +40 725 352 481

Email: Lucian.iordache@automobilebavaria.ro

Razvan Jalaveanu

Reprezentant vânzări auto rulate

Telefon: +40 744 622 499

Email: razvan.jalaveanu@automobilebavaria.ro

Iuliana Grigore

Welcome desk

Telefon: +40 372 112 500

Email: office.militari@automobilebavaria.ro

Simona Ene

Receptioner facturare

Telefon: +40 372 112 500

Email: simona.ene@automobilebavaria.ro

Dipl. Ing. Cătălin Stemate

After Sales Manager

Telefon: +40 728 98 95 75

Email: catalin.stemate@bmw-mhs.ro

Grigore Valentin

Consultant service

Telefon: +40 756 015 351

Email: valentin.grigore@automobilebavaria.ro

Marius Ciuverca

Consultant service

Telefon: +40 741 056 995

Email: marius.ciuverca@automobilebavaria.ro

Andrei Simion

Recepționer tinichigerie

Telefon: +40 372 112 500

Email: andrei.simion@automobilebavaria.ro

George Necula

Workshop Manager caroserie

Telefon: +40 756 015 352

Email: george.necula@automobilebavaria.ro